O NAS

Cześć! Dynamika Gimnastyka to zespół wykwalifikowanych instruktorów pływania, poznaj nas!

Trenerzy pływania, z którymi każde zajęcia na basenie to czysta przyjemność!

Poznajcie Pawła.

pawel
To nasz drużynowy medalista Polski w sportowym ratownictwie wodnym. Czynnie uczestniczy w zawodach Ratownictwa Sportowego WOPR. Wykwalifikowany trener pływania i żeglarz jachtowy. Pływanie i treningi wodne to jego sposób na połączenie życiowej pasji z pracą.

W jaki sposób pracuje Paweł prowadząc zajęcia na basenie?

To trener poszukujący różnych nowych możliwości trenowania ciała – kondycji, mięśni, siły fizycznej oraz szlifowania techniki. Jest wymagającym trenerem. Podczas prowadzonych przez Pawła zajęć z pewnością nikt z grupy nie będzie się nudził. Jego autorskie ćwiczenia są kreatywne, wykorzystuje w nowy sposób bazę sportową. Mistrzowsko rozprawia się z lękiem i strachem przed wodą uczestników zajęć. To nasz dobry duch, który sprawia, że dzieci kochają pływanie i z chęcią ćwiczą, co jest dziś bardzo ważne.

A to Bartek.

bartek
Wielokrotny medalista międzynarodowych i ogólnopolskich imprez pływackich oraz ratownictwa wodnego.

W 2018 r. zdobył w Adelajdzie brązowy medal na MŚ w sztafecie 4×25 m. Dwukrotnie zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Europy 2015!

Zdobył medal Grand Prix Polski podczas Mistrzostw Polski.

Jak Bartek prowadzi zajęcia na basenie?

Pozytywne usposobienie Bartka sprawia, że dzieci go uwielbiają. To nasz mistrz od zadań specjalnych – profesjonalista, który nie oszczędza uśmiechu i dzieli się swoim pozytywnym nastawieniem każdego dnia! W pracy wykorzystuje 15 letnie doświadczenie, które zdobył podczas treningów. Korzysta również z wiedzy jaką dają kwalifikacje trenerskie. Bartek szlifuje umiejętności pływackie naszych kursantów będąc jednocześnie wzorem do naśladowania.

Poznajcie Michała.

michal
Michał również zdobywa liczne medale, w tym Grand Prix Polski. Nasz medalista Mistrzostw Polski oraz licznych zawodów w ratownictwie wodnym. Finalista Mistrzostw Polski oraz wielokrotny medalista zawodów wojewódzkich w pływaniu. Michał był reprezentantem kadry Polski w pływaniu.

Czym wyróżniają się zajęcia na basenie prowadzone przez Michała?

Michał z pływaniem związany jest od 9 roku życia. Jak tylko skończył 15 lat został ratownikiem sportowym. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Kursantom zdradza tajniki pływania sportowego, dużo uwagi poświęca technice, a przy tym uatrakcyjnia każde ćwiczenie i zadanie do wykonania. Motywuje najbardziej odpornych na wodę. Wskakuje do basenu, by korygować błędy uczestników i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Michał kocha to, co robi, a to przekłada się na atmosferę prowadzonych przez niego zajęć na basenie.

Najlepsza kadra trenerska w mieście!!!